Programma 2017

16:00 uur: De Vuilnismannen
17:30 uur: JAM (presentaties muziekschool)
19:00 uur: Tigre Blanco
20:30 uur: Sunset Travellers Deluxe
21:30 uur: DJ Der Wolfshund
22:00 uur: Lucas Hamming
23:00 uur: DJ Der Wolfshund
23:30 uur: Hillbilly Moonshiners

Programma 2016

16:00 uur: Kinderband de Lollies
17:30 uur: JAM
19:00 uur: Reminder
20:15 uur: Bertus Borgers & The Young Retro’s
21:15 uur: DJ Der Wolfshund
21:45 uur: Grand East
22:45 uur: DJ Der Wulfshund
23:15 uur: Disco Dip
00:30 uur: DJ Der Wulfshund

Programma 2015

16:00 uur: Hippe Gasten
17:00 uur: Totaalprogramma JAM o.l.v. Riet van der Zanden
18:15 uur: Harmonie de Goede Hoop
19:00 uur: Blaas of Glory
19:45 uur: Diff
20:56 uur: Blaas of Glory
22:30 uur: Black Marble Selection
23:15 uur: L.A.

Programma 2014

16:00 uur: Kinder muziektheater m.m.v. Wijs
17:00 uur: Totaalprogramma JAM o.l.v. Riet van der Zanden
18:30 uur: Coupe du Compress
19:10 uur: Mister Inglish
20:20 uur: Radio Barkas
21:00 uur: Erwin Nyhoff
22:10 uur: Radio Barkas
22:50 uur: Reservoir Dogs Band

Programma 2013

16:00 uur: Kinder muziektheater m.m.v. Cowboy Billie Boem
17:00 uur: Totaalprogramma JAM o.l.v. Riet van der Zanden
18:30 uur: Rolling Beat Machine
19:10 uur: Desperado (Eagles tribute band)
20:20 uur: Rolling Beat Machine
21:00 uur: Lightnin’ Guy & The Mighty Gators
22:10 uur: Rolling Beat Machine
22:50 uur: 7T-ROX m.m.v. Astrid Hendrikx en Lea Maandonks

Programma 2012

15:30 uur: Kinder muziektheater m.m.v. de Kinderband
16:30 uur: Totaalprogramma JAM o.l.v. Riet van der Zanden
18:00 uur: Dusty Rum
18:45 uur: Soldaat
20:00 uur: Let’s Dance
20:15 uur: Mrs Hips
21:30 uur: The Mighty YaYa
22:45 uur: Rubber

Programma 2011

16:00 uur: Kinder muziektheater Dirk Scheele
17:00 uur: JAM Totaal o.l.v. Riet van der Zanden
18:30 uur: Tomy Ebben & the Small Town Villains
19:30 uur: Zie da Ge Weg Band
20:30 uur: Ralph de Jongh & Crazy Hearts
21:45 uur: Monks Avenue
22:45 uur: The Incredible Time Machine

Programma 2010

16:00 uur: Warboel
16:45 uur: Workshop voor kinderen met Riet van der Zanden
17:30 uur: Def Americans
17:30 uur: Sport project
17:30 uur: Eetbuffet met theater
19:00 uur: Concrete Jungle
20:00 uur: The Souldiers
21:30 uur: Zydeco Fever
22:30 uur: Big Shampoo & the Hairstylers

Programma 2009

16:00 uur: De Praatjesmakerij
16:45 uur: Workshop voor kinderen met Chris van de Vijfeijke
17:30 uur: Make my Day
18:00 uur: Nova Borgers + Woost
19:00 uur: Face Value
19:45 uur: Superfloor
20:45 uur: Zowiezo
21:30 uur: Stereo
22:30 uur: LQR
23:15 uur: Getback2
17:00-21:00 uur: Caravan of Love

Programma 2008

16.00 uur: Cowboy Billie Boem
17.00 uur: Muzifanta
18.15 uur: Endless
19.00 uur: Les Moustaches
19.45 uur: J.W. Roy & band
20.45 uur: Mississippi Delta Brothers
21.30 uur: Barrelhouse
22.45 uur: DJ Willem “strip” de Laat
23.30 uur: Lee Prezz Lee

Programma 2007

16.00 uur: Cowboy Billie Boem
17.30 uur: John Boy & the Waltons
19.00 uur: Funky Monks
19.45 uur: Moke
21.30 uur: Paris Dandies
23.30 uur: Los Brabos

Programma 2006

16.15 uur: Yesterdays Papers
17.00 uur: Clown Archibald
17.15 uur: Yesterdays Papers
18.00 uur: Clown Archibald
18.30 uur: Marleen en de Kale Paerden
19.15 uur: De Bigbang
20.00 uur: New Cool Collective
22.00 uur: Blues Lee

Programma 2005

16.00 uur: The Revolvers
18.30 uur: Testicles
19.45 uur: Travelin’ Men with the Hilver horns & the amazing citysingers
21.30 uur: Sharrie Williams & the wiseguys (USA)

Programma 2004

16.00 uur: De Pleisters
18.00 uur: Nardys
21.00 uur: Mark B and his Counterweight
22.30 uur: Julian Sas Band